Број за наручивање

80

Цена

2500

динара

(+ поштарина)

формат А4 / тврди повез / колор / стр. 520
допуњено и проширено издање<

ВЕЛИКИ ПОСНИ КУВАР

монахиња Атанасија Рашић (МАНАСТИР РУКУМИЈА)

садржај: Посни кувар на води, Кувар на уљу, Јела од рибе,
Како се слави крсна слава, Предјела, Посни колачи, Правила поста и др

 

08000

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com